Tuzla Evden Eve Nakliyat hizmetimiz kapsamında Tuzla Evden Eve Nakliye şirketi olarak İstanbul, Tuzla’ da evden eve taşıma hizmeti sunmaktayız. Tuzla Evden Eve Taşımacılık sektöründe hızlı, güler yüzlü, uygun fiyatlarla İstanbul Evden Eve Nakliyat firması farkını hissedin. Tuzla Nakliyat Ev Taşıma Nakliye firması olarak hizmetinizdeyiz.

 

Tuzla evden eve nakliyat taşımacılık İstanbul Tuzla Evden Eve Nakliye

 

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat kavramı oldukça önemlidir. Çünkü bir yerden başka bir alana taşınmak zorunda kalan insanlar adına oldukça pratik ve de pragmatik bir yöntemdir. Kişi devamlı olarak bir adresten başka bir adrese eğer taşınmak zorunda kalıyorsa bu ihtiyaç doğrultusunda ortaya Tuzla evden eve nakliyat firmalarından destek olarak bu ihtiyacı giderebilirsiniz. Ayrıca Tuzla Nakliyat bölgesine yakınsanız sizler için oldukça kolaylaştırıcı ve güvenilir hizmet sunan firmamızdan güvenle hizmet alabilirsiniz. Yaşam alanlarınızda yer alan eşyaları güvenle evden eve nakliyat işlemini ile yeni adresinize ulaştırmaktayız. Bu hizmetleri Avrupa standartlarında ve kurumsal hizmet anlayışı ile müşterilerinin memnuniyeti üzerine gerçekleştirmekteyiz. Yaptığımız hizmetler doğrultusunda taşımacılık konusunda hizmet veren çalışanlarımız büyük bir azim ile çalışmakta ve müşteri memnuniyetini fazlası ile önemsemektedir.

 

Tuzla Evden Eve Nakliyat Eşyaların Paketleme

Tuzla evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız tarafından gerçekleştirilirken tüm hizmetler kurumsal hizmet anlayışı ile sunulmaktadır. Herhangi bir şekilde eşyalar güvenli bir şekilde paketlenmediğinde, eşyaların zarar görme oranı çok yüksektir. Bu durumun bilincinde olan tuzla evden eve nakliyat çalışanlarımız ile olabildiğince titiz bir şekilde çalışmaktayız. Kolilere paketlenerek konulan eşyalar uzun yolculuk sırasında taşınacak araca titizlikle yerleştirilir. Bunun yanı sıra eşyaların nasıl bir şekilde istifleneceği de önemlidir. Bu yüzden artık çalışanlar alanlarında uzman oldukları için hangi eşyanın aracın neresine konulacağı bilgisini göz hizasında hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirmektedirler.

 

Tuzla Kurumsal Evden Eve Nakliyat Taşımacılık Hizmeti 

Evden eve nakliyat aşamalarında şehirlerarası taşımacılık oldukça önemlidir. Bu aşamada ise şehirlerarasında oldukça pratik noktalar vardır. Siz de tuzla evden eve nakliyat avantajlarından yararlanarak eşyalarınızı kusursuz şekilde yeni adresinize ulaştırabilirsiniz. Bünyemizde yer alan tüm hizmetler uygun fiyat avantajları ve kolay ödeme seçenekleri sunulmaktadır. Firmamız müşteri odaklı ve güvenilir hizmet anlayışı ile hizmet vermekte olup, evden eve taşımacılıktan tutunda ofis ve iş yeri taşımaya kadar birçok konuda ayrıcalıklı hizmet vermektedir. Bizi tercih ettiğinizde çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir.

 

Etiketler: , , , ,

4 Comments

 • Uğur ALPER

  Tuzla’da asansörlü evden eve nakliye aracı kiralama ve ya asansörlü nakliyat hizmetiniz mevcut mudur?
  Bunun için ek bir ücret talep ediyor musunuz?

  • Tevetoğlu Evden Eve Nakliyat

   Merhaba Uğur bey Tuzla nakliyat firması olarak İstanbul geneli Asansörlü taşıma aracımız 7/24 hizmetinizdedir. Nakliye müşterilerimiz için ek ücret talep etmiyoruz. Herşey dahil taşıma hizmetimiz kapsamında eşyalarınızı asansörlü nakliye aracımız ile taşıyoruz.

 • Ayşe AYDOĞAN

  İstanbul tuzla’da evden eve nakliye hizmeti almak istiyorum, tuzladan karşıya bahçelievlere taşınacağım. Sigortalı nakliyat hizmeti ve sözleşmesi yapıyor musunuz?
  Sigortalı taşımacılık hizmeti için ayrıca ücret alınıyor mu? Gerçekten sigorta sözleşmesi yapıyor musunuz? Eşyalarım taşınırken veya kara yolunda kaza olsa, yansa, kırılsa ne yapıyorsunuz, tüm bunlar hakkında bilgi alabilir miyim?

  • İstanbul Evden Eve Nakliyat Taşımacılık

   Merhaba Ayşe hanım İstanbul Tuzla evden eve nakliye şirketimiz için güvenlik her şeyden önce gelir. Taşıma Güvenliği ve Eşyaların muhafaza edilmesi için gerekli bütün tedbirleri aldığımızdan şüpheniz olmasın. Örnek verecek olursak; Taşıması yapılacak tüm eşyaların ambalajlı ve Paketleme işlemi yapılarak taşınması sağlanır. Asansörlü Nakliyat aracı ile eşyaların zarar görmeden en kısa sürede nakliyesi yapılır. Tüm bunlara rağmen olaki bir olumsuzluk oldu. Tevetoğlu Tuzla Nakliye firmamız eşyaların taşınma esnasında ve Karayolunda seyir halinde iken oluşabilecek tüm zararları karşılar. Yazılı Sözleşmeli Evden Eve Nakliyat hizmeti sunan firmamız sözde değil yazılı taahhüt ile imza altına alır. Ayrıca Emtina Sigortası ile Kasko Sigortalı Evden Eve Taşıma hizmeti vermekteyiz. Anlaşmalı Sigorta şirketimiz ve Firmamız sorumluluğunda oluşabilecek tüm zararlarınız (200 Bin TL’ye Kadar) Sigorta kapsamında karşılanır.

   Sevgi ve Saygılarımızla Siz değerli müşterilerimiz için değer..

 • Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir